Jesteś tutaj:

Park maszyn

h5studio-frezarka-seron

Frezarka CNC

Serce H5studio. To na tej maszynie od firmy Seron powstają główne komponenty naszych produktów. Frezarka została uzbrojona w wiele dodatkowych funkcji, które pozwalają nam szybko i dokładnie realizować prototypowanie. Rozbudowany park maszyn w połączeniu z frezarką zapewnia sprawny przebieg powierzonych realizacji.

h5studio-gietarka-do-liter-przestrzennych

Automatyczna giętarka

Taśmę aluminiową wykorzystywaną do budowy liter przestrzennych przepuszczamy przez automatyczną giętarkę, która precyzyjnie nacina, wyznacza odcinki i wygina taśmę. Dzięki temu uzyskujemy perfekcyjnie przygotowny komponent do budowy małych i dużych znaków.

h5studio-pila-formatowa

Piła formatowa

Dział stolarni jest uzbrojony w piłę formatową Hammer K3 winner z funkcją podcinania materiału, której zawdzięczamy perfekcyjne krawędzie.

h5studio-ploter-tnacy-summa-d120

Ploter tnący

SummaCut D120 zapewnia precyzyjne przecięcia foli jednokolorowych jak i tych zadrukowanych z laminatami. Do tego funkcja cięcia po obrysie, pozwala wydrukować, a następnie wyciąć.

h5studio-pila-formatowa-fx500_a

Automatyczna pilarka

Nasza dział meblowy jest wyposażony w automatyczną pilarkę formatową Rema FX500, która zapewnia doskonałą precyzję cięcia. Dzięki zaawansowanej technologii, możemy osiągać idealnie gładkie krawędzie, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania naszych produktów.

h5studio-okleiniarka

Okleiniarka

Felder G 300 to zaawansowana okleiniarka, która gwarantuje wyjątkową precyzję w oklejaniu krawędzi.

work-man-steel-spark-construction-repair-897748-pxhere.com

Park produkcyjny

Posiadamy w pełni wyposażony park produkcyjny, zaplecze monterskie i serwisowe. Wykonujemy produkty od pomysłu, przez sprawy urzędowe, po realizację.

Jesteśmy otwarci na nowe projekty. Wspólnie zrealizujmy Twoje kreatywne pomysły!